ÜNLÜLERİN SAÇ STİLİ DEĞİŞİMLERİ

Kadınlar olarak saçlarımızla sık sık oynadığımız bir gerçek. Sıkılıyoruz, üzülüyoruz, çok mutlu oluyoruz; bir ünlüden görüyoruz, bir sevdiğimizden tavsiye alıyoruz veya kuaför kataloglarından beğeniyoruz. Bir şekilde an geliyor ve saç stillerimizi değiştiriyoruz. Ünlülerin bazıları, yıllarca değişmeyen bir tarza sahip olurken bazıları ruh hallerine göre değişiklik isteyebiliyor. Ülkemizden birkaç örnek düşünelim, Candan Erçetin kızıl saçlarıyla yıllardır göz alıcılığını korurken, Sıla her renk her modelle, farklı tarzlarla karşımıza çıkıyor.

Farklı stillerle karşımıza çıkan ünlülerden bazılarına göz atmaya ne dersiniz?

Sofia Vergara saç stili

45 yaşına basan Sofia Vergara, doğum gününden bir gün sonra ona dramatik bir hava veren saç kesimiyle poz verdi. Saç kesimiyle daha genç görünüyor. Üstelik bu stil, saç uzunluğundan çok kaybetmeden ferah bir görünüm yakalamanın yollarından biri.

Paris Hilton

Hollywood’un ikonik sarışını Paris Hilton için, altın gibi ışıldadığı günler sona ermiş. Alışık olduğumuz görünümünden tamamen farklı bir seçim yaparak koyu bir saç rengi kullanan Paris Hilton, esmer haliyle de dikkat çekiyor.

Demi Lovato

Çoğumuz ‘azıcık uçlardan aldırma’ ekolünden olsak da, ünlü yıldız Demi Lovato, saç rengini biraz açmış ve saçlarını kestirmiş. Ferah ve havalı bir görünüm yakalayan Lovato kısa saçlarına karamel ışıltılar da katmış. Kesinlikle güzel görünüyor!

Kristen Stewart

Liste giderek cesur ünlüleri konuk ediyor ne dersiniz? Saçını kestiren Demi’den sonra, saçını kazıtan Kristen’ı ağırlıyoruz. Kristen Stewart, ‘Hayalet Hikayesi’ filminin galasına yeni görünümüyle katılmıştı. Bu kesinlikle Kristen Stewart’ın özgün ruhu ve havalı duruşuna yakışan bir saç stili!

Katy Perry

Birçok saç stiliyle gördüğümüz Katy Perry, en son saçlarını iddalı bir kesim ile şekillendirdi. Bu stil görenlere Miley Cyrus’u hatırlatmadı değil…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 3 =