PLAJ ÇANTANIZDA BULUNDURMANIZ GEREKEN ÜRÜNLER

Deniz ve havuz mevsiminde çantamızda bulundurduğumuz ürünlerle hem sağlığımızı hem güzelliğimizi korumalıyız. İşte makyajla.com’un derlediği, plaj çantasında olmazsa olmaz 5 ürün önerisi:

1. Güneş Kremler/ Öneri:  Murad Suya Dayanıklı Güneş Kremi SPF 30

Murad güneş kremi

Yaz diyince güneş kremi cildimizin en yakın arkadaşı! Günlük makyajda bile çantamızda yer alan güneş kremleri, plajda da yanımızda. Buse Terim’in de onayladığı, 30 koruma faktörlü suya dayanıklı krem, antioksidanlarla güçlendirilmiş formulüyle cildinizi uzun süre koruyor. Ayrıca yaşlanmanın etkilerini geciktirerek ışıl ışıl görünümünüzü destekliyor.

2. Renkli Dudak Kremleri/ Öneri: L’Occitane Peony Tinted Lip Balm

Renkli balmlar

Dudaklara kuru kuru işkence etmek olur mu? Azıcık nem, azıcık da renk ile kendine plajda da iyi bakabilirsin! L’occitane dudak balmları, renk çeşitleri ve doğal duruşlarıyla aradığın canlılığı dudaklarına getirecek. Sürer sürmez yumuşak ve pürüzsüz bir his vererek dudaklarınızı nemlendirecek.

3. Kaş jeli/ Öneri: NYX Eyebrow Gel

Kaşlar için NYX Jel

Asi kaşlardan kurtulma vakti! Bakışlarımızın anlamı değiştiren, yüzümüzün önemli bölgelerinden kaşlara değinmeden olmaz. NYX kaş jeli, suya dayanıklı yapısı ve kaşları bir arada tutan gücü sayesinde plaj çantasındaki yerini alıyor.

4. Tarak

Çeşit çeşit taraklar

Dolaşan saçlar keyfini kaçırmadan müdahale şart! Çantanda taşıdığın tarak sayesinde dolaşıkların hemen üstesinden gelebilir ve eğlencene devam edebilirsin.

5. Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüksüz çanta olmaz! 🙂

Güneş gözlüğü olmayan bir plaj çantası düşünülemez değil mi? Hem tarzını koru hem de gözlerini koru. En sevdiğin gözlüğü plajda da yanından ayırma!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 1 =