SEVİLEN SLEEK ÜRÜNLERİ

Sleek markası, Türkiye’ye geldiğinden beri yoğun ilgi gören bir kozmetik markası oldu. Sleek’in bu kadar popüler olmasında kuşkusuz high end, yani yüksek fiyatlı-üst düzey ürünlerin muadili konumunda olması. Ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle herkesin elinin gittiği Sleek ürünlerine birlikte göz atalım!

 • FAR PALETLERİ

  Sleek far paletleriyle dikkat çekiyor

Gratis indirimleriyle herkesin makyaj çantasında yerini alan far paletleri, Sleek’in öne çıkan ürünlerinden. İ-Divine serisinden özellikle Storm ve Sunset, renkleriyle çok sevilmiş durumda. Storm sade, buğulu, günlük makyajlarınızın vazgeçilmezi olurken, Sunset ile tüm gözleri üstünüze çeken makyajlar yapabilirsiniz! Far paletleri pigmentasyonları ve tozutmamalarıyla makyaj severlerin gözdesi oluyor.

 • KONTÜR KİT
  Krem kit

  Toz kit

Makyajında kontürden vazgeçemeyenler ya da özel günlerde Kardashian ekolünü takip edenler; Sleek kontür kitleri tam size göre! Ülkemizde büyük bir ilgi toplayanlan ürünlerden biri de Sleek kontür kitleri oldu. Toz ya da krem formda tercih edebileceğiniz kitler, ihtiyaç duyguğunuz kontür işlemini kolaylaştıran yapılara sahip.  Toz da olsa krem de olsa ürünlerin en önemli özellikleri kolay dağılıp karışabilmeleri. Sleek kontür paletleri, yüz boyutlandırmaya yeni başlayanlara da usta ellere de  kullanım kolaylığı sağlıyor.

 • LİKİT RUJ

  Likit Rujlar

Likit rujların dudaklardaki mükemmel duruşu, neden Sleek’in Matte Me serisiyle olmasın? : )Hızla kuruyarak dudağınıza yerleşen mat Sleek rujlarıyla harika dudak görünümünü yakalayabilirsiniz. Yumuşak sürüm sahip olan rujlar, kalıcılık olarak da birçok ürüne göre sizi tatmin edecektir.

 • AYDINLATICI PALET

  Sleek aydınlatıcılar <3

‘Sevebileceğini Highlighterlar’ listemizde de yer verdiğimiz Sleek, aydınlık görünümü sevenler için güzel bir tercih. Solstice paletinin krem ve toz formunda, farklı tonlardaki renkleri highlight uygulamasını benzersiz kılmanıza yardımcı oluyor. Ayrıntılı olarak yer verdiğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 • KAŞ KİTİ

  Sleek Kaş Kiti

Bakışlarımıza anlam katan, makyajın duruşunu etkileyen kaşlarımız için de Sleek’in bir ürünü var. Fırça ve cımbızı bulunan kit, kaş şekillendirme konusunda en büyük destekçiniz. Kaşlarınızı şımartmak ve makyajın yıldızı yapmak için Sleek kaş kiti harika bir tercih olacak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =