SEVECEĞİNİZ 5 HIGHLIGHTER

Işıl ışıl yüzler son zamanlarda herkesin favorisi. Make up artistleri, uzun süredir bu adımı hiç atlamıyor. Ünlüler arasında yaygınlaşan bu uygulama artık herkesin gözdesi. Kimisi daha doğal duran strobing uygulamasını tercih ederken kimisi gösterişten kendini alıkoyamıyor ve parıldıyabildiği kadar parıldıyor! Tercihiniz ne olursa olsun, kullandığınız ürün makyajınızın duruşunu belirler. İşte bu yüzden, makyajla.com olarak sevebileceğiniz 5 favori highlighterı derledik!

 • THE BALM: MARY LOU MANIZER

  Listeye en sevilen ve en yaygın kullanılan bir ürünle başlıyoruz. The Balm’ın Manizer kardeşleri çok meşhurdur ama Mary Lou’nun yeri ayrıdır… Şampanya tonlarında bir aydınlatıcı olan Mary Lou Manizer, herkes tarafından çok beğenilmiş ve tavsiye edilmiştir. Toz yapıdaki ürünün pigmentasyonu ve gramajı, öne çıkan özellikleri arasında. Öyle ki, bir kere Mary Lou aldıysanız başk bir aydınlatıcı ürüne ihtiyaç duymazsınız!

  • PASTEL MOONLIGHT HIGHLIGHTER

   Pastel’in likit aydınlatıcısı, çıktığı günden beri rafların en sevilen ürünü oldu! Bulunması zor, şirin tasarımlı bu ürün adeta bir oje formunda. Fırçası da oje fırçalarını andırmakla beraber, pembe yansımalı ışıltılar barındırıyor. Ürün yapısı çok akışkan ya da çok donuk değil ve sahip olduğu yapı sayesinde kolaylıkla sürülebiliyor.

   • MAYBELLINE MASTER STROBING STICK

    Stick highlighter

   Maybelline’in bu ürünü kremsi bir yapıda. Sahip olduğu mikro ışıltılar ile aydınlığın yoğunluğunu zevkinize göre belirleyebilirsiniz! Stick formatındaki ürün uygulamada kolaylık sağlıyor. Ürünü sür ve dağıt, işte bu kadar… Islak parlak bir etki arayanların çok seveceği ürünün aynı zamanda Alp Kavasoğlu’nun favorilerinden olduğunu söyleyelim.

    

   • SLEEK SOLSTICE HIGHLIGHTER

    Sleek highlighter paleti ilk olarak ambalajıyla ilgi çekiyor. Palet içerisinde 3 toz 1 krem formunda farklı renk tonlarında aydınlatıcılar bulunuyor.Şampanya rengi, pembe , turuncu ve sarı tonlarında aydınlatıcılar bulunmakta. Kaş altı, dudak üstü ve elmacık kemikleriniz için istediğiniz renkleri uygulayabilirsiniz. Işığı yansıtan ve pigmentasyonları güçlü olan ürün ışıltı severler için oldukça uygun bir ürün.

     

    • ESSENCE SO GLOW

     Essence So Glow aydınlatıcı 2 renk tonunda mevcut

    içerisinde sim bulundurmayan ürün, sağlıklı ve aydınlık bir cilt görünümü için oldukça uygun. Fiyat olarak da cebinizi zorlamayan Essence So Glow, krem toz bir ürün. Uygulama esnasında pudralaşıyor.

     

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 4 =