KENDALL JENNER MAKYAJI VE GÜZELLİK SIRLARI

Met Gala 2017’ye kıyafeti,saçı, makyajı kısacası tüm güzelliğiyle Kendall Jenner damga vurdu!  Tarzıyla çok beğenilen Kendall Jenner’ın makyajı ve dikkat ettii güzellik sırlarına bakalım.

Kendall Jenner’a göz makyajı mı dudak makyajımı dşye sorulduğunda, tam bir dudak insanı olduğunu söylemiş. Dudaklarında kırmızı renk ve tonlarını sıklıkla tercih ettiğini görebilirsiniz.

Kırmızı dudaklar!
Kendall Jenner makyajda en çok dudaklara önem veriyor

Gözlerde ise, eğer acelesi varsa sadece maskara uygulayıp çıkıyor. Genelde ise  kuyruklu eyelinerdan vazgeçmiyor. Kirpiklerin iddialı duruşu ise vazgeçilmez! Takma kirpik kullanan veya en sade haliyle bile yoğun maskara kullanan Kendall Jenner, etkileyici bakışlar yakalıyor.

Dikkat çekici gözler

Gelelim meşhur ten makyajına…

Kendall Jenner da kardeşleri gibi harika kontürleme işlemi yapıyor ve yüzünün en güzel yönlerini çok iyi biliyor.  Acelesi varsa, hafif bir bronzer uyguluyor.

Olmazsa olmaz kontür uygulaması
Kendall Jenner

Peki hepimizin tahmin edebileceği bu makyaj adımları, Kendall Jenner’da nasıl eşsiz bir güzellik yaratıyor?

Kendall  Jenner, makyajın güzel durması için her şeyden önce cildin güzel olması gerektiğini düşünüyor. Bu yüzden cilt bakımına çok önem veriyor. Makyajla asla uyumuyor ve yüzünü gün içerisinde sık sık yıkamaya dikkat ediyor.  Kış aylarında bal maskesi yapan Kendall Jenner’ın mükemmel cilt için olmazsa olmaz olan suyu bol bol tükettiğini sanırım söylememize gerek yok. Uyku düzeni ise Kendall JEnner için çok önemli öyle ki  eğer yeterli uykuyu almazsa kendini çirkin hissediyormuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − 4 =