2017 BAHAR MAKYAJI ÖNERİLERİ

Güneş etkisini yavaş yavaş gösterirken makyaj rutinlerimiz de yavaş yavaş değişiyor. Baharda siz makyaj rutinlerinizde neleri değiştiriyorsunuz?

Eğer rutininizi pek bozmayanlardansanız, size birkaç önerimiz var… Her şeyden önce, havalar güzelleştikçe daha hafif-ince yapılı ürünler tercih etmek önemlidir. Çünkü ısınan havalar ile makyaj yüzünüzde daha çok ağırlık yapar ve bu durum size rahatsız hissettirecektir. Bu yüzden ilk adım, fondötenlerin yerini yavaş yavaş BB ve CC kremlere bırakması…

Sade ve etkileyici olmak mümkün!

2017 senesi, doğal görünümün popüler olduğu bir sene. Bu popülerlik baharda da sürüyor. O yüzden hafif makyajlar ile doğal bitişli uygulamalar tercih edebilirsiniz.

Bahar makyajı trendleri

Pastel renkler, baharın vazgeçilmezi. Gözlerde, dudak ve yanaklarda pastelin her tonu yıldız olacak!

Yanaklarda ise şeftali tonları bahar makyajı için mükemmel bir uygulama. Doğal görünüm ana amaç olacağından, uygulamanızın yoğun olmamasına dikkat edin. Fırça ile uyguladıktan sonra parmaklarınızla dağıtarak daha doğal olabilirsiniz.

Geçmişin trendlerinden, aynı renkte dudak,yanak ve göz makyajı ise bu sene tekrar  trend olmaya aday. Bu uygulama ile göz kamaştıracaksınız!

Sizin favori makyajınız nedir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − 11 =