MAYBELLINE COLOR TATTOO İNCELEMESİ

maybelline far
Color Tattoo 24h

Herkese merhaba! Maybelline Color Tattoo çoğunuza tanıdık gelen bir ürün. Instagram postlarında sıklıkla karşılaşılan, makyajların olmazsa olmazı ve Alp Kavasoğlu tarafından da önerilen harika bir far serisi. Bendeki renklerinden yola çıkarak küçük bir inceleme yapalım ne dersiniz?

Bende Creamy Beige ve Turquoise Forever renkleri bulunuyor. Bir günlük bir de özel gün makyajlarında öne çıkabilecek bir renk. : )

Turquoise Forever Far
Turquoise Forever
Creamy Beige Far
Creamy Beige

Color Tattoo farları, cam kavanozlara sahip. Bu da sağlam, estetik olmasını sağlarken , farlar bittikten sonra tekrar kullanabilmemize olanak sağlıyor. Farlar ise krem formunda. Fırça ve parmaklarınızla kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. 24 saat kalıcı olduğunu iddia eden bir ürün. Benim 24 saat denemeye şansım olmasa da yeterince kalıcılık sağladığını fark ettim. Bazsız sürseniz de gün içerisinde akıp uçma yapmıyor. En güzel yanlarından biri, krem yapısı korkutsa da çizgilere dolma ve göz kapağınızı yağlandırma gibi sorunlarla karşılaşmamanız!

Renk skalası ve bu renklerin gözlerdeki duruşu öyle güzel ki, tek başlarına kullanılabiliyorlar. Bazı farlar yalnızlığı sevmez, başka farlarla karıştırmak gerekir. Ama bu serinin her bir rengi  tek başına uygulanabiliyor ve bu kolay uygulamayla bile gözlerinizde özenilmiş bir makyaj gibi duruyor.

Ben, özellikle Creamy Beige renginiz katlanma bölgesi için sıklıkla tercih ediyorum. Kendimi gösterişli hissetmek istediğim günlerde ise Turquoise Forever ile kahverengi- beyaz vb. tonlarla kaynaştırıyorum. Gözümü serinin en sevilen renklerinden Bronze On Bronze ve Pink Gold’a dikmiş durumdayım.

Pink Gold
Bronze On Bronze

Bu iki renk, ışıltılar içeren birbirinden tatlı farlar.  Ürün 20 TL’ye yakın bir fiyatta satılmakta ancak çeşitli mağazaların indirimlerini takip ederek cebinize uygun fiyatlarda bulmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven − 3 =