SON ZAMANLARIN ÖNE ÇIKANLARI

Makyaj dünyası çok canlı ve hızlı! Gelin son zamanlarda öne çıkanları, konuşulan, paylaşılanları inceleyelim…

MAKYAJ ORGANIZER

Son zamanlarda Instagram’da ve ünlü bloggerlarda sıklıkla çeşitli markaların organizerlarını görmekteyiz. Bunun sebebi tabi ki makyaj malzemelerine dayanamayan bizlerin kalabalık masaları! Her yer makyaj malzemesi olunca kimisi kendi ornanizerlarını yaptırırken kimisi çeşitli markaların ürünlerini tercih ediyor.Geçtiğimiz ay a101’de satışa çıkan makyaj düzenleyici, birçok kişi tarafından beğenilmişti.

a101 organizer
a101 organizer

Sizin de makyaj masanız birbirine girmişse, kendinize bir organizer hediye edin!

Azıcık olsa da bana yeter diyenler için

Sade ama çok etkili bir toplama yapan yukarıdaki düzenliyi, Eve Shop’ta 39,95’ten 29,95’e düşmüş durumda! Görsele tıklayarak sepetinize atabilir ve diğer organizer seçeneklerine de Eve Shop sitesinden bakabilirsiniz.

7 katlı düzenleyici

Sade bir düzenleyici benim makyaj dünyama dar gelir diyenlerdenseniz, daha büyük ve çekmeceli modelleri tercih edebilirsiniz. Enissimo‘nun görseldeki ürününe göz atmak için görsele tıklauın. Ayrıca sitedeki diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.

BIODERMA MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ(SENSIBIO H2O)

Bioderma makyaj temizleyici
Bioderma makyaj temizleyici

Son zamanlarda Bioderma’nın makyaj temizleyicisi hakkında birçok yorum okuduk. En son, Buse Terim’in ‘En iyi 10 temizleme suyu’ listesine de dahil olan Bioderma Sensibio, özellikle hassas ve alerjik ciltlerin dostu. Makyajı kolayca çıkarıp cilt temizliği sağlayan ürünün fiyatı ise online alışveriş platformlarında, kampanyalara bağlı olarak 40-60 TL aralığında değişiyor.

GARNIER MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Sevilen ürün Bioderman’nın karşısına ise Garnier geliyor! Garnier’in, birçok makyaj temizleme ürünü bulunmakta. Saf ve Temiz, Çift Bazlı Temizleme, Arındırıcı Tonik vb. ürünler markanın geniş skalasında yer alan üyelerden bazıları. Fakat son zamanlarda tüm övgüyü görselde yer alan Kusursuz Temizleme Suyu topluyor. 🙂

Garnier makyaj temizleyici
Garnier makyaj temizleyici

SİYAH MASKE

Siyah maske
Siyah maske

Son zamanlarda uygulamasını her yerde izlediğimiz, incelemelerini okuyup denemek için can attığımız ürünlerden biri ise siyah maske.  Siyah maske, cildi temizliyor ve siyah noktalardan arındırıyor. Kimi yorumlara göre lekelere de etki etmektedir. Siyah maske yorumları genellikle marka seçimine göre değişebilir. Maske, göz ve dudaklar açıkta kalacak şekilde sürülür ve biraz beklenir. Daha sonra soyularak çıkarılır. Siyah maskenizi, güvenilir ve doğal içeriklere sahip markalardan edinmeniz önerilir.

SOYULAN RUJLAR

Soyulan rujlar
Soyulan rujlar

Soyulan rujların dudaklarımızdaki doğal duruşu ve suya dayanıklı oluşu bizi kendisine çekmesin de ne yapsın? Bu rujların uygulamadaki cazibesi de dikkatimizi çekmesinde etkili elbette. Öncelikle dudak nemlendiricisi uyguluyor, daha sonra soyulabilen ruju uyguluyorsunuz. Kuruma gerçekleştikten sonra soyuyorsunuz; işte bu kadar. 🙂

 

Siz bu trend ürün ve uygulamaları nasıl buldunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 − 2 =