2017’DE SOKAK MODASI

Moda o kadar canlı ki,2016’da severek giydiğimiz çoğu şeyi 2017’de dolabımızdan çıkarabiliyoruz. 2017’de sokakta neler görebiliriz, işte makyajla.com’un derlemesi…

İspanyol kollar

İspanyol kollu elbiseler, bluzler, gömlekler bu sene çok giyilecek. Binbir çeşit renk ve modeli bulup zevkinize göre kombinlemeniz mümkün.

İspanyol Kol

Soft Renkler

Pantene, 2017 yılının rengini rengini ‘yaşadığımız dünyanın stressli ve gergin atmosferini’ düşünerek yeşil olarak belirledi. Her ne kadar yeşil  renk belirlense de dolaplarda 2016’da hayatımıza katmaya başladığımız pastel tonların varlığı sürecek. Soft pembeler, griler, kahveler…

Soft pembeler,maviler,kahveler…

Oversize Montlar

Oversize kazakları çok seviyoruz ama bu sevgi yetmiyor; artık oversize montları da çok seviyoruz!

Oversize montlar

Karpuz Kolun Dönüşü

Modanın zaman içerisinde kendini tekrar ettiği söylenir. 80’lerin modası da bu sene döndü! Prensesi anımsatan karpuz kollar hakkında ne düşünürsünüz bilmem ama bu sene  sık sık karşınıza çıkacak. İşin güzel yanı, 80’lerdeki gibi abartılı görünümlerle değil, zarif dokunuşlarla karşımıza çıkacak olması.

Karpuz kol elbise

File Çorap

İvana Sert yıllarca file çorap bizimle dedi, dedi ve sonunda ayaklar file çorap doldu! Sadece şık seçimlerde değil, günlük kombinlerimizin de arasına karışan file çorap  2017 trendleri arasında.

File çoraplar

Tül Üstler

İç çamaşırınızın göründüğü tül üstler oldukça moda. Bu cesur parçayı çeşitli şekillerde kombin edebilirsiniz.

Tül üstler

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × one =